DGA-Netwerk
Hotel De Plesman , 15:00u
30 september 2025
Registreer voor evenement

Kick-off DGA ondernemerstafels & inhoudelijk programma KLM

Op dinsdag 30 september zijn we te gast in Hotel De Plesman, een nieuw luxury lifestyle hotel in Den Haag, gevestigd in het voormalige hoofdkantoor van de KLM uit 1939. Vernoemd naar Albert Plesman, de oprichter van KLM, wiens visie op verbinding en luchtvaart nog steeds voelbaar is in het karakter van het hotel.

Met een inhoudelijk programma georganiseerd vanuit KLM zelf, zullen we deze middag ook samenkomen voor de kick-off van de DGA ondernemerstafels. Deze exclusieve bijeenkomst organiseren wij voor ons DGA netwerk, waar échte verdieping, inspiratie en gelijkgestemde gesprekspartners voorop staan.

In een vertrouwde omgeving gaat we in kleine groepen met elkaar in gesprek over actuele thema’s die ondernemers bezig ouden. Van strategische keuzes tot persoonlijk leiderschap, en van bedrijfsgroei tot opvolging.

Voorlopig programma:

15.00 uur Inloop

15.15 uur Kick-off VNO-NCW West + uitleg ondernemerstafels

15.30 uur Podium De Plesman verhaal

15.45 uur Start inhoudelijk programma KLM

16.30 uur Start rondleiding

16.50 uur Afronding KLM + vragen

17.00 uur Korte pauze

17.15 uur Start ondernemerstafels + borrel

19.00 uur Einde programma

Optioneel: dineren in restaurant Suus (op eigen kosten) 

Wat kun je verwachten?
✔️ Inspirerende tafelgesprekken met collega-ondernemers
✔️ Praktische inzichten en nieuwe perspectieven
✔️ Vertrouwelijke setting met ruimte voor echte gesprekken
✔️ Onder begeleiding van een ervaren gespreksleider

De plaatsen zijn beperkt om de kwaliteit van het gesprek te waarborgen, dus meld je snel aan.

Wij kijken ernaar uit je te verwelkomen bij deze DGA middag!

Gerelateerde artikelen