VNO-NCW behartigt in de Haagse regio de belangen van ondernemers.
De leden van VNO-NCW regio Den Haag zijn ondernemers, bestuurders en directeuren, actief in industriële productie, groothandel, transport, bouw, horeca, sport, onderwijs, cultuur en zakelijke dienstverlening. De leden ontmoeten elkaar tijdens bijeenkomsten in de regio Den Haag, Leidschendam-Voorburg, Rijswijk, Wassenaar en Zoetermeer.
VNO-NCW behartigt in de Haagse regio de belangen van ondernemers. Dat doen we niet alleen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen, maar het hele jaar door. Door regelmatig contact te hebben met wethouders en raadsleden in de 5 gemeenten zorgen wij ervoor dat er aandacht blijft voor belangrijke zaken als voldoende ruimte voor bedrijven, bereikbaarheid van werklocaties en binnensteden, een aantrekkelijk woonklimaat, digitalisering van het mkb en de energietransitie. Zo dragen wij ons steentje bij aan een goed vestigings- en ondernemersklimaat in de Haagse regio.
VNO-NCW regio Den Haag kent ook een discussieclub. De leden van de discussieclub vinden het leuk om belangrijke thema’s, buiten de eigen dagelijkse praktijk, te bespreken en te beschouwen met een interessante spreker, gericht op verbreding en inspiratie. We zijn te gast bij een van de leden thuis, of bij het bedrijf van de ondernemer. Dit schept een vertrouwelijke sfeer, ook doordat een aantal leden elkaar al lang kennen of zelfs bevriend zijn. De discussieclub komt 4 tot 6 keer per jaar bij elkaar en kent een vaste samenstelling van zo’n 25 leden, waarvan zeker 15 deelnemers bij iedere bijeenkomst zijn.
De groep staat altijd open voor nieuwe deelnemers en introducées. We richten ons op ondernemerschap en zijn gefocust op verbreding en inspiratie. We nodigen bevlogen sprekers uit die de verbinding met ondernemerschap kunnen leggen en de deelnemers uitdagen tot reflectie. De discussieclub vormt een ervaren groep met veel kennis en een netwerk, dat openstaat voor een goed gesprek. Dit biedt verrijking voor ervaren ondernemers en leerstof voor jongere ondernemers.
Voor en door ondernemers
Leden delen kennis en ervaring met elkaar en zorgen voor inspiratie. Het netwerk biedt volop kansen voor zakelijke en persoonlijke groei. De leden zijn actief in uiteenlopende bedrijfstakken, waardoor de variatie in expertise groot is. Die expertise wordt ook benut in de belangenbehartiging, waardoor VNO-NCW Den Haag het meest invloedrijke ondernemersnetwerk in de regio is.
Evenementen
Ontdek het geheim achter merksucces Intertoys
Business Culinaire met het Sterren Preuvenement
NIEUWS UIT DE REGIO
BESTUUR
Robert Medenblik
Voorzitter VNO-NCW regio Den Haag, directeur-eigenaar Mondial Van der Velde Verhuizingen/Hubbel
Karima el Bouchtaoui
Bestuurslid Diversiteit en inclusie,
Directeur Ocullus Consultancy
Lidy klein Gunnewiek
Bestuurslid cultuur en toerisme, Zakelijk directeur Het Nationale Theater
Suzanne Kocken
Bestuurslid Mobiliteit en stedelijke ontwikkeling, Directeur Properties & Buildings WSP Nederland B.V.
Maurice Mooijman
Bestuurslid energietransitie en circulariteit
Manager Grootzakelijk Rabobank Regio Den Haag
Chantal Roest
Bestuurslid digitalisering en cybersecurity, Vice President Sales & Marketing bij KPN
Leonie Scholts
Vertegenwoordiger namens Jong Management Den Haag, partner bij Publyon
Coen Verhaegh
Bestuurslid, advocaat bij La Gro Geelkerken Advocaten
Anita de Werd
Bestuurslid Internationalisering,
CEO Finwerd Flavours & Fragrances
Edwin Wilkens
Bestuurslid arbeidsmarkt en onderwijs, Manager FutureWorks The Hague bij Hogeschool Inholland Den Haag
Jerry Moerman
Verenigingsmanager
Juriën Kester
Bestuurslid Maatschappelijk Verbonden Ondernemen
Partners
Sluit je aan
Lid worden bij VNO-NCW West betekent aansluiten bij een invloedrijk netwerk. Wij vertegenwoordigen diverse bedrijfstakken in Noord- en Zuid-Holland en zetten ons in voor een optimaal ondernemingsklimaat.