Regio Den Haag
Bouwhuis Zoetermeer, Auditorium 10e etage, 15:30u
20 maart 2025
Registreer voor evenement

De ruimtelijke kansen in Zuid-Holland

Vestigen, Uitbreiden, Innoveren en wonen

Samen met Bouwend Nederland nodigen wij je van harte uit voor een interactieve bijeenkomst over de ruimtelijke indeling in Zuid-Holland. Waar zitten de knelpunten in de provincie, is er ruimte voor bedrijven om te kunnen groeien en hoe verhouden deze ambities zich ten opzichte van wonen en recreëren? Is er nog wel ruimte voor nieuwe bedrijvigheid en innovatie? Waar gaan je werknemers wonen?

Deze bijeenkomst is niet alleen voor leden van VNO-NCW West, maar ook voor leden van Bouwend Nederland. Kom op 20 maart naar het Bouwhuis in Zoetermeer voor een middag vol interessante inzichten, discussies en netwerkgelegenheid.

Programma

15:30 uur Inloop
16.00 uur Wim Eringfeld, Directeur van Stec Groep geeft een uitgebreid overzicht van de ruimtelijke ontwikkelingen in Zuid-Holland. Stec Groep helpt overheden, marktpartijen en woningcorporaties om prioriteiten te stellen en slimme keuzes te maken. Keuzes voor een bloeiende toekomst van stad, regio of provincie en voor specifieke gebieden, zoals centra, woonwijken en bedrijventerreinen.
16.30 uur Tijdens een paneldiscussie gaan panelleden met elkaar in gesprek over de huidige situatie, de uitdagingen en toekomst van ondernemen in Zuid-Holland.
Het panel bestaat uit de volgende leden:
Gijs van der Helm, directeur VanderHelm bedrijven en voorzitter VNO-NCW Oostland
Nicole Bezuijen-Dierdorp, Domeindirecteur Bestuur en omgeving van Provincie Zuid-Holland
Rogier Krabbendam, Directeur Public affairs VNO-NCW West
Yvonne van der Hulst, Directeur Van der Hulst Bouwbedrijf
Ton Jonker, Domeindirecteur Economie van Provincie Zuid-Holland
17.15 uur Ruimte voor vragen uit het publiek
17.30 uur Netwerkborrel
18.30 uur Einde bijeenkomst


Aanmelden

Aanmelden kan eenvoudig via dit aanmeldformulier. Uiteraard is het mogelijk om een collega mee te nemen. Graag deze persoon ook apart aanmelden via het aanmeldformulier.

We kijken ernaar uit je te verwelkomen op 20 maart.

Gerelateerde artikelen

Regio Den Haag 19 december 2024

Nieuw bestuurslid VNO-NCW regio Den Haag

Regio Den Haag 20 november 2024

Nieuw bestuurslid VNO-NCW Regio Den Haag

Rijnland 28 oktober 2024

Leiden staat achter ZE zone

Oostland 24 september 2024

Terugblik Miljoenenontbijt Oostland