Hét ondernemersnetwerk in de Randstad
VNO-NCW WEST  >  Vereniging

Skip Navigation Linksteam west

 
 

 Team West

024c4a9e-934c-459a-a71c-79949f377416
Directie
Kim (K.) Boersma
Directeur
T
070 - 349 08 07
E
boersma@vno-ncwwest.nl
Florentien (F.) de Geer
Officemanager
Communicatie
drs. Annemarie (J.M.E.) van Oorschot
Communicatiemanager
T
070 - 349 08 14
M
06 25 00 23 87
E
oorschot@vno-ncwwest.nl
Pieter (P.J.) van der Meulen
Communicatiemedewerker
M
06 51 91 30 49
E
meulen@vno-ncwwest.nl
VrouwenNetwerk
Rita (M.C.J.) van der Pas-Vork
Regiomedewerker metropool Amsterdam/Noordwest-Holland/VrouwenNetwerk
M
06 12 19 45 37
E
pas@vno-ncwwest.nl
DGA Netwerk
drs. Norma (N.M.A.) Drost
Manager DGA Netwerk
T
070 - 349 08 13
M
06 55 73 14 07
E
drost@vno-ncwwest.nl
Regiomanagers
Tessa (T.) Langerijs
Regiomanager Regio Rotterdam
T
070 - 349 08 26
M
06 30 38 74 55
E
langerijs@vno-ncwwest.nl
Angelique (A.) van der Poel
Regiomanager Westland-Delfland
M
06 55 72 46 46
E
poel@vno-ncwwest.nl
Monique (M.F.J.) Spek
Regiomanager Oostland, Rijnland en Den Haag
M
06 16 13 75 84
E
spek@vno-ncwwest.nl
Rosalie (R.) van Velzen-Kambong
Regiomanager Noord-Holland
M
06 83 16 65 61
E
kambong@vno-ncwwest.nl
Managers Public Affairs
Rogier (R.R.J.) Krabbendam
Manager Public Affairs Zuid-Holland
T
070 - 349 08 20
M
06 23 75 66 49
E
krabbendam@vno-ncwwest.nl
Petra (L.P.) Tiel
Manager Public Affairs Noord-Holland
M
06 55 72 46 47
E
tiel@vno-ncwwest.nl
Regiomedewerkers
Bianca (B.) Hage
Regiomedewerker/directiesecretariaat
T
070 - 349 08 15
E
hage@vno-ncwwest.nl
Sanne (S.) Korteweg
Regiomedewerker Netwerk Groene Groeiers
Eveline (E.) Oudshoorn
Regiomedewerker Rotterdam
T
070 - 349 08 25
E
oudshoorn@vno-ncwwest.nl
Leden- en financiële administratie
Erna (E.) Verschuur
Ledenadministratie
T
070 - 349 08 12
E
verschuur@vno-ncwwest.nl
Regiomedewerkers
Brigitte (B.) Grootveld
Projectleider Perspectief op Werk
M
06 46 91 80 41
E
grootveld@vno-ncwwest.nl