Hét ondernemersnetwerk in de Randstad
VNO-NCW WEST  >  Vereniging

Skip Navigation Linksteam west

 
 

 Team West

4de50f8b-8beb-4216-9093-c267935c7923
Directie
drs. Bert (H.S.H.) Mooren
Directeur
T
070 - 349 08 11
E
mooren@vno-ncwwest.nl
Hilde (H.) Beekes - van der Boon
Officemanager
T
070 - 349 08 30
M
06 38 89 65 53
E
beekes@vno-ncwwest.nl
Communicatie
drs. Annemarie (J.M.E.) van Oorschot-Dracht
Communicatiemanager
T
070 - 349 08 14
M
06 25 00 23 87
E
oorschot@vno-ncwwest.nl
Pieter (P.J.) van der Meulen
Communicatiemedewerker
M
06 51 91 30 49
E
meulen@vno-ncwwest.nl
DGA Netwerk
drs. Norma (N.M.A.) Drost
Manager DGA Netwerk
T
070 - 349 08 13
M
06 55 73 14 07
E
drost@vno-ncwwest.nl
Regiomanagers
Manue (M.) Azoulay
Regiomanager Noordwest-Holland
M
06 83 16 65 61
E
azoulay@vno-ncwwest.nl
Geordie (G.L.) Kooiman MA
Regiomanager Delft en Lobbyist Zuid-Holland
T
070 - 349 08 20
M
06 23 75 66 49
E
kooiman@vno-ncwwest.nl
Tessa (T.) Langerijs
Regiomanager
M
06 30 38 74 55
E
langerijs@vno-ncwwest.nl
Cindy (C.) Smeele
Regiomanager Oostland
T
070 - 349 08 28
M
06 15 02 48 53
E
smeele@vno-ncwwest.nl
Managers Public Affairs
drs. Laura (L.C.) van Klink
Manager Public Affairs Rijnland/RijnGouwe
M
06 12 05 77 56
E
klink@vno-ncwwest.nl
Petra (L.P.) Tiel
Manager Public Affairs metropool Amsterdam
M
06 55 72 46 47
E
tiel@vno-ncwwest.nl
Regiomedewerkers
Bianca (B.) Hage
Comm.- en regiomedewerker VNO-NCW Rijnland/RijnGouwe en Delft
T
070 - 349 08 15
E
hage@vno-ncwwest.nl
Rita (M.C.J.) van der Pas-Vork
Regiomedewerker metropool Amsterdam/Noordwest-Holland
T
020 - 448 67 24
M
06 12 19 45 37
E
pas@vno-ncwwest.nl
Stefanie (S.) Pronk
Regiomedewerker
Kirsten (K.) van der Stel
Regiomedewerker
T
070 - 349 08 06
E
stel@vno-ncwwest.nl
Leden- en financiële administratie
Erna (E.) Verschuur
Ledenadministratie
T
070 - 349 08 12
E
verschuur@vno-ncwwest.nl