Hét ondernemersnetwerk in de Randstad
VNO-NCW WEST  >  Lidmaatschap

Skip Navigation LinksVrijblijvend kennismaken

 
 

 

Vrijblijvende kennismaking
Echt met ons kennismaken kunt u op een bijeenkomst in een van onze tien regio’s. U bent van harte welkom! Daarna bespreken we graag met u de mogelijkheden voor een lidmaatschap.
Wilt u een informatiepakket en onze eerstvolgende digitale uitnodigingen ontvangen? Stuur een e-mail met naw gegevens naar info@vno-ncwwest.nl.

Meer weten over de meerwaarde van het lidmaatschap voor u als ondernemer?
Neem dan contact op met één van onze regiomanagers:
Manue (M.) Azoulay         
Regiomanager Noordwest-Holland      
M
06 83 16 65 61
E
azoulay@vno-ncwwest.nl
Tessa (T.) Langerijs
Regiomanager Regio Rotterdam
M
06 30 38 74 55
E
langerijs@vno-ncwwest.nl
Maik (M.) Mandemaker
Regiomanager Den Haag, Rijnland en Delft 
T
070 - 349 08 18
M
06 15 68 32 06
E
mandemaker@vno-ncwwest.nl
Monique (M.F.J.) Spek
Regiomanager Oostland
M
06 16 13 75 84
E
spek@vno-ncwwest.nl
​​Jage (J.I.G.) van Uuden
Regiomanager metropool Amsterdam
M
06 55 72 46 46
E
uuden@vno-ncwwest.nl
Angelique (A.) de Wit
Regiomanager Westland-Delfland
M
06 48 07 72 75
E
wit@vno-ncwwest.nl