Hét ondernemersnetwerk in de Randstad
VNO-NCW WEST  >  Doelgroepnetwerk  >  Netwerk Mobiliteit  >  Netwerk Mobiliteit Dossier

Skip Navigation LinksContact

 
 

 Bereikbaar Haaglanden

Breugem, Jan web.jpg

Jan Breugem
Mobiliteitsmakelaar Rijnland

E jan.breugem@bereikbaarhaaglanden.nl

Homan, Astrid, web.jpgBert van Rijssen
Mobiliteitsmakelaar Haaglanden

E bert.vanrijssen@bereikbaarhaaglanden.nl

Michel Oldenburg 100.jpgMichel Oldenburg
Logistiek makelaar

E michel.oldenburg@bereikbaarhaaglanden.nl

Roel Lenoir 100.jpgRoel Lenoir
Fietspromotor

E roel.lenoir@bereikbaarhaaglanden.nl

Rob Soeters 100.jpgRob Soeters
Projectleider Openbaar Vervoer

E rob.soeters@bereikbaarhaaglanden.nl

 

Marina Meens 100.jpgMarina Meens
Communicatieadviseur

E marina.meens@bereikbaarhaaglanden.nl

 

 Mobiliteit R10

Vingerling, Cees web.jpgCees Vingerling
Mobiliteitsmakelaar Rotterdam

vingerling@vno-ncwwest.nl

 Future Mobility Movement

Vree, Rob de web2.jpgRob de Vree
Future Mobility Movement

E rob.devree@enmorgen.nl

 Breikers

​​Rita van der Pas
Lid projectteam BREIKERS

E pas@vno-ncwwest.nl

 

 

VNO-NCW West
Bezuidenhoutseweg 12, 2594 AV Den Haag
Postbus 93073, 2509 AB Den Haag
T  070 - 349 08 10
E  info@vno-ncwwest.nl of via ons contactformulier

Bereikbaarheid met auto
Klik hier voor een gedetailleerde routebeschrijving vanaf uw vertrekpunt.
Parkeren in de Malietoren is mogelijk op basis van beschikbaarheid.De ingang van de parkeergarage bevindt zich aan de achterkant van het gebouw. In de Malietoren is ook een voorziening om elektrische auto's op te laden. De betreffende parkeerplaats bevindt zich op de eerste parkeerlaag en is duidelijk gemarkeerd.

De dichtstbijzijnde Q-Park parkeergarage bevindt zich aan de overzijde van de Malietoren (max. 5 minuten lopen). 

Bereikbaarheid met openbaar vervoer

De Malietoren bevindt zich op nog geen 5 minuten loopafstand van Den Haag Centraal Station.